Hľadáte rodinný dom, ktorý vám poskytne obrovské priestory, totálne súkromie a návykové ticho?

Keď nechcete zažiť zdĺhavú a drahú prestavbu starého domu a chcete bývať okamžite a v novostavbe?

Potom ste na správnom mieste :)

Zavolajte mi na číslo 0915 055 571 a dohodneme si obhliadku tohto domu. Radšej píšete emaily? Tak mi potom napíšte email na marekkusy@mojrealitak.sk

Všetky fotky rodinného domu

Priestrannosť je jednou z veľkých výhod tohto rodinného domu v 
Mýtnych Ludanoch. Nájdete v ňom 3 nepriechodné izby a každá z nich je väčšia ako 11 m2. Srdcom domu je priestranná obývačka s krbom a východom na terasu. Okrem dostatočného miesta na odkladanie osobných vecí, máte k dispozícii aj veľký šatník s oknom.

Zastavaná plocha domu 188m2 dá vašej rodine dostatok miesta, súkromia aj komfortu.

Doslova domáce spa si môžete vychutnať vo veľkej kúpeľni, kde nájdete dve umývadlá, sprchový kút a vaňu. A čo sa týka toalety, tak v tomto dome sú hneď dve. Jedna sa nachádza priamo v kúpeľni a druhá je šikovne schovaná v technickej miestnosti spolu s práčkou.

Obávate sa, kde uložíte všetky kuchynské pomôcky, ovocie, zeleninu, zaváraniny a ostatné veci? Okrem toho, že na mieru robená kuchynská linka má plno úložného priestoru, máte pri kuchyni veľkú špajzu, kde do regálov môžete presne toto všetko odložiť.

Obrovským bonusom celého predaja rodinného domu je to, že celý dom sa predáva aj s jeho kompletným vybavením a nábytkom. V dome ostáva moderná obývačka, krásny veľký kuchynský stôl a aj celá spálňa.

Okrem veľkého priestoru v interiéri rodinného domu máte možnosť
tráviť svoj voľný čas na zastrešenej terase. Tá tvorí ideálne miesto na predvedenie vašich kulinárskych schopností pri grilovačke s rodinou či priateľmi.  

Stavba rodinného domu prebehla v roku 2014 a na čo sa veľmi dbalo, bol výber kvalitných materiálov. Majitelia stavali dom pre seba s cieľom dlhodobého bývania a maximálneho komfortu, a preto pán majiteľ osobne dozeral na priebeh celej stavby.

K domu patrí pozemok o veľkosti 380 m2 a v jeho prednej časti nájdete garáž pre dve autá, ktorej celková plocha je 36 m2. Ku každému domu potrebujeme záhradný nábytok, záhradné náradie a mnoho iného, preto bol nad garážou vybudovaný úložný priestor presne pre uloženie týchto vecí.

Dom je postavený na veľmi tichej ulici, čo vám umožňuje
bývanie v absolútnej pohode. Okrem toho, medzi susedmi panujú veľmi dobré vzťahy. Čo sa týka bezpečnosti, je táto pokojná ulica na veľmi vysokej úrovni.

Ak poznáte obec Mýtne Ludany, viete, že táto obec je ideálnym miestom pre rodinný život. Ak ju ešte nepoznáte, tak sa príďte pozrieť a presvedčte sa na vlastné oči a uši. Keď som prvýkrát vstúpil na pozemok tohto domu, povedal som si: „To je ticho, žiadny ruch mesta, počuť iba prírodu.“ :)

Cena tohto 4 izbového rodinného domu s rozlohou 188 m2, terasou, pozemkom 380 m2, garážou pre dve autá, dvoma toaletami, technickou miestnosťou, veľkou špajzou, zariadením a výbornou polohou je 189 000 €. 

Chcete si dohodnúť obhliadku alebo máte akékoľvek otázky?

ZAVOLAJTE MI NA ČÍSLO 0915 055 571 A DOHODNEME SI OBHLIADKU TOHTO DOMU. RADŠEJ PÍŠETE  EMAILY? TAK POTOM MI NAPÍŠTE EMAIL NA marekkusy@mojrealitak.sk

S pozdravom
Marek Kusý realitný maklér pre Levice

Máte k domu nejaké otázky?
Chcete si dohodnúť obhliadku? 

Pokojne ma kontaktujte.

Marek Kusý
Realitný maklér pre Levice
marekkusy@mojrealitak.sk
+421 915 055 571

Máte otázku ohľadne nehnuteľnosti?

Som realitný maklér pre LEVICE a volám sa
Marek Kusý.

Poradím vám ako si nájsť tú správnu nehnuteľnosť, v ktore prežijete tie najkrajšie chvíle.

Marek Kusý
Realitný maklér
marekkusy@mojrealitak.sk
+421 915 055 571

Čo povedali ľudia, ktorí už spolupracovali s Marekom?

Marek, Keď som sa dozvedela že Marek je realitný maklér neváhala som a hneď som ho oslovila, sprostredkoval predaj domu, pri čom komunikácie prebiehala veľmi hladko stále ma informoval o všetkom, ako náhle už boli kupci taktiež ma informoval o každom jednom kroku postupe. Vždy bol na telefóne a na akékoľvek otázky mi odpovedal. Predaj domu prebehol veľmi rýchlo čo som bola až šokovaná, Marek vybavil všetko ohľadom papierov, .. Určite keby chceme znovu predať alebo kúpiť nehnuteľnosť tak prvý človek ktorého oslovím je Marek. Bola som s jeho prácou veľmi spokojná a odporúčam ho aj ďalej.

Veronika JuhászováPredaj domu Levice

Marek Kusý, Sprostredkoval mi predaj domu a bol som spokojný. Je pravda že s Marekom sa poznáme roky, veľmi veľa rokov. A práve preto som sa aj obával že ako to celé prebehne. Lebo ako sa hovorí najhoršie sa obchoduje s ľuďmi ktorých dlho poznáme. Ale v tomto prípade opak bol pravdou.  Vybavil Marek všetko čo mal a aj veci navyše čo ho už vo svojej podstate trápiť nemuselo.  Takže ho odporúčam. Ak budete vidieť nehnuteľnosť ktorú ponúka tak budete s Marekom spokojný. 

Vojtech HornyákKúpa domu Hontianska Vrbica

Myslím, že keď som zvolila aby nás p.Kusý zastupoval pri predaji nášho domu, zvolila som správne. S jeho prácou sme boli spokojní , bol s nami v kontakte. Je ochotný a myslím, že na to že je to mladý človek svoju prácu si vykonáva profesionálne. Ocenili sme hlavne to, že všetky formality ohľadne predaja domu nám vybavil , poradil kde máme čo odhlásiť a pod. Odporúčam čo sa týka nehnuteľností osloviť p.Kusého - poradí, pomôže.

Jarmila MaskaľováPredaj rodinný dom Beša

Ja s manželom sme boli s vašimi službami spokojný. Aj keď niektoré veci dlhšie trvali ale všetko sa vyriešilo. Boli ste vždy ústretový, trpezlivý, ochotný. Viedli ste nás celým procesom predaja. Boli ste našim poradcom ako a čo najlepšie vyriešiť. Sme vám za všetko vďační a ďakujeme vám. S pozdravom r. Žieriková

Rodina ŽierikováKúpa rodinného domu Dolná Seč

Chceli by ste, aby sa aj vaša nehnuteľnosť predávala takto?

Chcem priniesť mojim klientom službu, na ktorú nie sú zvyknutý a predám ich nehnuteľnosti rýchlejšie a za viac peňazí ako by to dokázali samy.

Cena rodinného domu je 189 000€.