Volám sa Marek Kusý,

PREDÁVAM NEHNUTEĽNOSTI

MOJICH KLIENTOV

vždy tak, ako keby som predával tú svoju.

Mohli ste ma vidieť aj v relácii Nové bývanie

Ako realitný maklér využívam najmodernejšie postupy, aby som predal vašu nehnuteľnosť čo najrýchlejšie a za čo najviac peňazí, bez toho aby ste museli čo i len prstom pohnúť. Robím to už od roku 2014.

Viem, čo všetko treba urobiť, aby ste predali vašu nehnuteľnosť, za najlepších možných podmienok. Viem čo funguje a poradím vám aj čomu by ste sa mali radšej vyhnúť, ak sa nechcete (často  nevedomky) pri predaji nechtiac obrať o kopec peňazí, času a nervov.

Svojim klientom pomáham len tými najlepšími, najmodernejšími  a desiatkami klientov overenými spôsobmi, lepšie predať ich byt, dom alebo pozemok. Každý rok pomôžem svojim klientom predať niekoľko desiatok nehnuteľností.

Moju prácu realitného makléra zbožňujem.

Síce je ťažká a nič mi nedá zadarmo, ale aj tak by som si nevedel predstaviť, že by som robil niečo iné. Jednoducho povedané „on“ vie, čo robí a ukázal mi cestu kadiaľ mám ísť a ja mu zato ďakujem, pretože som sa v mojej práci našiel a neskutočne ma to baví. Najväčšou odmenou sú pre mňa spokojní klienti”

Známy mi odporučil Mareka a doteraz som mu za to vďačný. Po zverejnení sme si mohli zo záujemcov vyberať. Suma sumárum, dom predaný do 24 hodín.

Krátke nahliadnutie do môjho súkromia

Nedávno som dokončil vysokú školu a zasnúbil sa. Spolu so snúbenicou sme veriaci. A najviac si ceníme slobodu. Napriek môjmu nízkemu veku sa práci realitného makléra venujem už od leta 2014. Je pre mňa nielen cestou k slobode, ale ma aj neskutočne napĺňa.

Najväčšou odmenou sú pre mňa spokojní klienti. To by mi klasická práca makléra neumožňovala. Preto som sa osamostatnil a neustále investujem do sebarozvoja, mojich zručností a do vylepšovania prezentácii nehnuteľností mojich klientov.

Aké mám skúsenosti?

Ako realitný maklér pracujem už od leta 2014. Avšak, nie som v mojom tíme ani zďaleka sám. Začal som spolupracovať s vynikajúcim fotografom a s profesionálnym kameramanom, aj s bytovou dizajnérkou, ktorá sa venuje home stagingu a perfektne pripraví nehnuteľnosť na predaj.

Nehnuteľnosti predávam tak,
ako keby som predával tú svoju
Za posledné 2 roky som predal
za klientov 78 nehnuteľností
Boli to predaje v hodnote 3 847 670€
v Leviciach a okolí

Dokázal veľmi rýchlo vybaviť všetky náležitosti čo sa týkalo predaja môjho bytu, čo bola obrovská pomoc nakoľko som bol celú dobu mimo Slovenska.

Prečo by ste mali

využiť práve moje služby?

 • Vždy ma zastihnete na telefóne. Práca pre mňa nekončí získaním provízie a budem vás vždy priebežne informovať o aktuálnej situácii spojenej s predajom vašej nehnuteľnosti.
 • Pripravím všetko k vašej spokojnosti. Vaše záujmy sú u mňa na prvom mieste. A prioritou je vaša spokojnosť.
 • Poradím, pomôžem aj so samotným odovzdaním nehnuteľnosti. Nemusíte mať žiadne skúsenosti s predajom nehnuteľnosti. Dozriem na to, aby sme všetko urobili správne,  rýchlo a na prvýkrát.
 • Overená kvalita. Podľa slov mojich klientov konám rýchlo, ale aj nadmieru korektne, profesionálne, flexibilne a s pochopením pre potreby klientov.

Aké VÝSLEDKY

môžete očakávať?

 • 1
  Vašu nehnuteľnosť predáme v najkratšom možnom čase, vďaka premyslenému marketingu a propagácii.
 • 2
  Predáme ju za viac peňazí. A to vďaka moderným technikám prípravy prezentácie a inzerátu, ako sú homestaging a prezentačné video.
 • 3
  Nebudete musieť ani prstom pohnúť. Všetko vybavím za vás, napríklad aj keď ste momentálne v zahraničí. Aj takto pomáham.
 • 4
  Vyhneme sa najčastejším chybám, ktoré často predávajúci robia a nevedia o nich (lebo nemajú skúsenosti) a oberajú sa tak o kopec času, peňazí a nervov.

Predaj domu prebehol veľmi rýchlo čo som bola až šokovaná, Marek vybavil všetko ohľadom papierov.

DOHODNITE SI so mnou

nezáväznú bezplatnú KONZULTÁCIU

V príjemnej a priateľskej atmosfére vám odpoviem na všetky otázky ohľadom predaja vašej nehnuteľnosti a ukážem vám vždy originálne riešenia pripravené pre vás, na mieru.