Som
REALITNÝ MAKLÉR,

 

ktorý predá vašu nehnuteľnosť

za najvyššiu možnú sumu.

Som realitný maklér pre Levice a som človek, ktorý si svoje sny a túžby plní do bodky. Život beriem optimisticky, a keď sa objavia prekážky, snažím sa ich rýchlo a efektívne odstrániť.  A keď som zistil, že práca realitného makléra môže byť ešte prospešnejšia pre ľudí, povedal som si dosť! A začal som objavovať nové možnosti predaja nehnuteľností, ktoré predávajúcim prinesú o veľa viac peňazí pri predaji ich nehnuteľnosti. 

A VY STE...?

Vlastne, Vás poznám.

Ste majiteľ nehnuteľnosti. Človek, ktorý vlastní byt, dom, pozemok jednoducho, chcete predať svoju nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu. A nato potrebujete kvalitného realitného makléra.

Už Vás naozaj nebaví dvíhať telefón otravným maklérom, ktorí Vám sľubujú, že vašu nehnuteľnosť predajú do pár dní a tiež Vás nebaví počúvať od okolia, že Vaša nehnuteľnosť sa za takú cenu nedá predať.

Pýtate sa: ,,Ako je možné, že niekto predá nehnuteľnosť do 48 hodín a ja nedokážem ani po roku predať tú svoju?."

Tušíte, že doba sa zmenila a veľa majiteľov, no čo je horšie aj maklérov, predáva nehnuteľnosti technikami, ktoré sú 15 rokov staré.

Ak hľadáte realitného makléra, ktorý Vás krok za krokom prevedie predajom Vašej nehnuteľnosti a ukáže Vám, ako získať z jej predaja viac peňazí, rád Vám pomôžem.

Prečo nie som len ďalší z mnohých “realitných maklérov v Leviciach”?

1. Robím len to, čo naozaj funguje. Čo používajú tí najlepší. Čo by som použil ja, keby som chcel predať svoju vlastnú nehnuteľnosť s najvyšším ziskom. Žiadne zastarané techniky spred 15 rokov, žiadne vymyslené teórie, ale overené tipy z praxe.

2. Som (a budem) čestný. Nikdy vám  nepoviem, že mám pre vás 3 klientov, ktorý okamžite zaplatia v hotovosti za vašu nehnuteľnosť plnú cenu, len aby som s vami podpísal exkluzívnu zmluvu aj keď nemám žiadneho klienta. Čestnosť je pre mňa v podnikaní najdôležitejšia hodnota.

3. Viem aj zložité veci podať jednoducho a zrozumiteľne. (Aspoň to tvrdia moji klienti.) Nechcem vás ohúriť odbornými realitnými výrazmi, ale vám skutočne pomôcť a poradiť.  

4. Môj cieľ nie je zarábať veľké peniaze (aj keď by som sa tomu nebránil 🙂 ), ale prinášať hodnotu sebe, rodine, svojim klientom a priateľom… Preto veľa z toho, čo robím, ukazujem zadarmo - cez blog, komunitu na Facebooku alebo moju fanpage…

5. Moja najväčšia motivácia je to, keď sa moji klienti tešia, že predali rýchlo a draho svoju nehnuteľnosť. A keď vidím, že kupujúci sú unesený svojou novou nehnuteľnosťou a našli svoju nehnuteľnosť snov. To ma vie nakopnúť viac ako akýkoľvek energeták!

Aké výsledky prináša to, čo robím?

Čo nedokázali iné realitky za 2 mesiace, to dokázal on za 2-3 týždne.

Predaj domu prebehol veľmi rýchlo čo som bola až šokovaná.

Je to fakt veľká pomoc pre človeka napríklad ako som ja, čo nemá s týmito vecami žiadne skúsenosti.

Viedli ste nás celým procesom predaja. Boli ste naším poradcom ako a čo najlepšie vyriešiť.

Veľa mi pomohol aj po kúpe nehnuteľnosti.

Vybavil Marek všetko čo mal a aj veci navyše čo ho už vo svojej podstate trápiť nemuselo.

„Marek, vedel by si takto pomôcť aj mne?”

Musím vás varovať: Nie som kúzelník a nemám zázračný klobúk, s ktorého vyťahujem kupujúcich s hotovosťou.

Ale, ukážem vám ako sa mi podarilo predať 2 nehnuteľnosti za 48 hodín a poradiť vám, ako predávať nehnuteľnosť s navýšením ceny pokojne aj o 5 000€. 

Samozrejme sa tu nebavíme o odfotení nehnuteľnosti a inzerovaní  na bazoši.  To dnes dokáže (skoro) každý. Na toto nepotrebujete vôbec moju pomoc.

Ale predať nehnuteľnosť tak, aby ste ju dokázali predať za najvyššiu možnú sumu to si vyžaduje znalosti, skúsenosti a správne predajné techniky.

Bežne dokážem navýšiť cenu o 3-8% oproti tomu, za koľko by ste nehnuteľnosť dokázali predať sami.

Ako?

Jednoduchými 3 krokmi ˃˃˃

  1. Správna príprava nehnuteľnosti na predaj ˃˃˃
  2. Správna propagácia nehnuteľnosti ˃˃˃
  3. Správna cena nehnuteľnosti ˃˃˃

Ukážem vám, že predať nehnuteľnosť sa dá aj inak ako čakať nato či niekto príde vôbec na obhliadku. Pripraviť nehnuteľnosť tak, aby sa kupujúci tešili, že práve oni mohli kúpiť vašu nehnuteľnosť.