Chcete, aby som vám pomohol s predajom vášho bytu, dom alebo pozemku - úplne ZDARMA?

Predávate svoj byt, dom alebo pozemok a máte kopu otázok, na ktoré by ste sa chceli opýtať ale neviete za kým máte ísť?

Máte strach, že pri predaji nehnuteľnosti vznikne situácia, s ktorou si nebudete vedieť dať rady?

Vašu nehnuteľnosť predávate už dlhšiu dobu a ani vám, ani realitným kanceláriami sa nedarí vašu nehnuteľnosť predať?

Nikdy ste nepredávali nehnuteľnosť, ale chcete to skúsiť samy, ale neviete ako nato? 

Alebo chcete iba obyčajnú radu?

To je úplne v poriadku. Je to normálne. Nie ste v tom samy.

Verím, že vám dokážem so všetkým pomôcť.

Kto som a prečo to robím?

Som realitný maklér pre Levice a volám sa
Marek Kusý.

Pomáham majiteľom PREDÁVAŤ NEHNUTEĽNOSTI, aby svoju nehnuteľnosť predali  za VIAC PEŇAZÍ a RÝCHLEJŠIE, ako by to dokázali samy bez REALITNÉHO MAKLÉRA.

Pri osobných konzultáciach zdarma sa lepšie spoznám s mojimi klientmi a viem im lepšie pomôcť s ich momentálnou situáciou. Klienti si vážia moje rady natoľko, že sa rozhodnú somnou spolupracovať.

Áno je to jeden so spôsobov, ako získavam nových klientov.

Nebudem vám nič predávať
ani vás do ničoho tlačiť

Ani náhodou...

Nebudem na vás tlačiť, aby ste sa stali mojimi klientami, lebo nechám hodnotu mojej pomoci zdarma, aby prehovorila za mňa.

Na tejto kozultácii sa budem celú hodinu venovať iba vám. Mojou úlohou za túto hodinu, ktorú spoločne strávime na príjemnej káve bude, odpovedať vám na najviac otázok, ktoré si na mňa pripravíte. 

Ak budete mať pocit, že táto konzultácia bola pre vás len strata času, tak ako odškodnenie na tú kávu pozývam ja. A kedykoľvek môžete naše stretnutie ukončiť a bez slova odísť. 

Nikto mi so stretnutia ešte neušiel :-)

Ale viete si predstaviť, že o takúto príležitosť je veľmi veľký záujem a preto...

Nemôžem pomôcť každému

Na to, aby sme sa mohli spoločne stretnúť na konzultácii zdarma musíte spĺňať tieto prísne a odpodstatnené podmienky:

Tento čas chcem venovať len ľuďom, ktorý majú vážny záujem o moju pomoc.

Môžete sa opýtať aj veci, ktoré sú všeobecne známe, ale chcete si niektoré veci ujasniť alebo to môže byť aj obyčajná maličkosť, ktorá vás navedie na správny predaj.

Vyhraďte si 60 minút a ja sa s vami rád stretnem v Leviciach alebo túto konzultáciu môžeme uskutočniť aj ONLINE cez Hangout, kdekoľvek na Slovensku.

Potrebujete pomôcť s nastavením ceny vášho DOMU?

Chcete vedieť cenu vašeho domu? Chcete, aby som vám prezradil tajomstvo ako pomáham mojim klientom predávať domy rýchlejšie a za viac peňazí?

Napríklad rodinný dom v Leviciach sa nám podarilo predať do jedného mesiac po neúspešných pokusoch niekoľkých realitných kancelárií, ktoré dom predávali celý rok.

Rodinný dom v Čifároch sa nám podarilo predať s cenovým navýšením 5.000EUR.

Na našej spoločnej konzultácii vám pomôžem nastaviť cenu vášho domu a dám vám aj pár rád, ako získať kupujúceho, ktorý vám bude ochotný zaplatiť najvyššiu sumu.

Potrebujete pomôcť s nastavením ceny vášho BYTU?

Chcete vedieť cenu vašeho bytu? Chcete, aby som vám prezradil tajomstvo ako pomáham mojim klientom predávať byty rýchlejšie a za viac peňazí?

Napríklad 3 izbový byt a dvojgarsónku v Leviciach sa nám podarilo predať za 48hodín.

Byt v Leviciach sa nám podarilo predať s cenovým navýšením 5.000EUR.

Garsónku v Nitre sa nám podarilo predať s cenovým navýšenim 5.500EUR.

Na našej spoločnej konzultácii vám pomôžem nastaviť cenu vášho bytu a dám vám aj pár rád, ako získať kupujúceho, ktorý vám bude ochotný zaplatiť najvyššiu sumu.

Hneď teraz vyplňte formulár pod týmto textom a vyžiadajte si konzultáciu v Leviciach
(alebo online cez Hangout, Skype, kdekoľvek na Slovenku),
zdarma.

Poprosím vás, aby ste mi stručne napísali do formuláru akú nehnuteľnosť predávate, kde sa nehnuteľnosť nachádza a aký máte problém. To, aby som vedel aký máte problém a aby som vám sa vedel pomôcť čo najlepšie.

So spoluprácou Mareka Kusého som bol veľmi spokojný. Pomohol mi predať byt. Je to ochotný pán, poradí, pomôže, boli sme stále v telefonickom kontakte.Určite ho odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi nehnuteľnosťami.

Jozef OpoldPredaj bytu Nitra

Ja s manželom sme boli s vašimi službami spokojný. Aj keď niektoré veci dlhšie trvali ale všetko sa vyriešilo. Boli ste vždy ústretový, trpezlivý, ochotný. Viedli ste nás celým procesom predaja. Boli ste našim poradcom ako a čo najlepšie vyriešiť. Sme vám za všetko vďační a ďakujeme vám. S pozdravom r. Žieriková

Rodina ŽierikováRodinný dom Dolná Seč

Moja voľba, keď potrebujem riešiť predaj alebo prenájom nehnuteľnosti , odporúčam p. Kusého aj známym. Je to človek, ktorý sa snaží a pracuje pre klienta.

Pavol PetríkKúpa, Prenájom bytu Levice

So spoluprácou Mareka Kusého som bol veľmi spokojný. Pomohol mi predať byt. Je to ochotný pán, poradí, pomôže, boli sme stále v telefonickom kontakte.Určite ho odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi nehnuteľnosťami.

Andrea Cisárová MiklóšováPrenájom bytu Levice

Marek, Keď som sa dozvedela že Marek je realitný maklér neváhala som a hneď som ho oslovila, sprostredkoval predaj domu, pri čom komunikácie prebiehala veľmi hladko stále ma informoval o všetkom, ako náhle už boli kupci taktiež ma informoval o každom jednom kroku postupe. Vždy bol na telefóne a na akékoľvek otázky mi odpovedal. Predaj domu prebehol veľmi rýchlo čo som bola až šokovaná, Marek vybavil všetko ohľadom papierov, .. Určite keby chceme znovu predať alebo kúpiť nehnuteľnosť tak prvý človek ktorého oslovím je Marek. Bola som s jeho prácou veľmi spokojná a odporúčam ho aj ďalej.

Veronika JuhászováPredaj rodinný dom Levice

Veľmi ochotný, milý muž. Vždy bol k dispozícii, spolupráca bola super a veľa mi pomohol aj po kúpe nehnuteľnosti. Určite odporúčam, bola som maximálne spokojná Ďakujem ešte raz, Marek

Sabina DemeterováKúpa bytu Levice

Myslím, že môžem zodpovedne vyhlásiť, že som bola veľmi spokojná so spoluprácou pána Kusého. Bol vždy ochotný poradiť, pomôcť, bol stále v telefonickom kontakte, či už pri hľadaní potenciálnych záujemcov, či potom pri riešení kúpno-predajnej zmluvy, aj pri samotnom odovzdávaní nehnuteľnosti. Určite by som ho odporučila všetkým, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi nehnuteľnosťami.

Ľubica DoričováPredaj 1 izbový byt Levice