Chcete, aby som vám pomohol s predajom vášho bytu, dom alebo pozemku - úplne ZDARMA?

Predávate svoj byt, dom alebo pozemok a máte kopu otázok, na ktoré by ste sa chceli opýtať, ale neviete za kým máte ísť?

Máte strach, že pri predaji nehnuteľnosti vznikne situácia, s ktorou si nebudete vedieť dať rady?

Vašu nehnuteľnosť predávate už dlhšiu dobu a ani vám, ani realitným kanceláriám sa nedarí vašu nehnuteľnosť predať?

Nikdy ste nepredávali nehnuteľnosť a chcete to skúsiť samy, ale neviete ako na to? 

Alebo chcete iba obyčajnú radu?

To je úplne v poriadku. Je to normálne. Nie ste v tom samy.

Verím, že vám dokážem so všetkým pomôcť.

Kto som a prečo to robím?

Som realitný maklér pre Levice a volám sa
Marek Kusý.

Pomáham majiteľom PREDÁVAŤ NEHNUTEĽNOSTI, aby ich predali za 
VIAC PEŇAZÍ a RÝCHLEJŠIE, ako by to dokázali samy bez REALITNÉHO MAKLÉRA.

Pri osobných konzultáciách zdarma sa lepšie spoznám s mojimi klientmi a viem im lepšie pomôcť s ich momentálnou situáciou. Klienti si vážia moje rady natoľko, že sa rozhodnú som nou spolupracovať.

Áno, je to jeden zo spôsobov, ako získavam nových klientov. Vždy vznikla veľmi dobrá spolupráca a veľmi dobré výsledky, tak prečo to nerobiť ďalej?

Nebudem vám nič predávať
ani vás do ničoho tlačiť

Ani náhodou...

Nebudem na vás tlačiť, aby ste sa stali mojimi klientmi, lebo nechám moje výsledky prehovoriť za mňa.

Vždy spolupracujem iba s ľudmi, ktorí chcú spolupracovať som nou a s ktorými chcem spolupracovať ja.

Inak to nebude mať ten správny efekt.

Na tejto kozultácii sa budem celú hodinu venovať iba vám. Mojou úlohou za tento spoločne strávený čas na príjemnej káve bude, odpovedať vám na najviac otázok, ktoré
mi položíte. 

Ak budete mať pocit, že táto konzultácia bola pre vás len strata času, tak ako odškodnenie na tú kávu pozývam ja.
Okrem toho kedykoľvek môžete naše stretnutie kedykoľvek ukončiť a bez slova odísť. 

Nikto mi zo stretnutia ešte neušiel 🙂

Ale viete si predstaviť, že o takúto príležitosť je veľmi veľký záujem, a preto...

nemôžem pomôcť každému.

Na to, aby sme sa mohli spolu stretnúť na konzultácii zdarma, musíte spĺňať tieto prísne a opodstatnené podmienky:

Tento čas chcem venovať len ľuďom, ktorí majú vážny záujem o moju radu.

Môžete sa opýtať na akékoľvek informácie, aj také, ktoré sú všeobecne známe, ale potrebujete si ich ujasniť.

Vyhraďte si 60 minút a ja sa s vami rád stretnem v Leviciach alebo túto konzultáciu môžeme uskutočniť aj ONLINE cez Hangout kdekoľvek na Slovensku.

Potrebujete pomôcť s nastavením ceny vášho DOMU?

Chcete vedieť cenu vášho domu? Chcete, aby som vám prezradil tajomstvo, ako pomáham mojim klientom predávať domy rýchlejšie a za viac peňazí?

Napríklad rodinný dom v Leviciach sa nám podarilo predať do jedného mesiac po neúspešných pokusoch niekoľkých realitných kancelárií, ktoré dom predávali celý rok.

Rodinný dom v Čifároch sa nám podarilo predať s cenovým navýšením 5.000EUR.

Na našej spoločnej konzultácii vám pomôžem nastaviť cenu vášho domu a dám vám aj pár rád, ako získať kupujúceho, ktorý vám bude ochotný zaplatiť najvyššiu sumu.

Potrebujete pomôcť s nastavením ceny vášho BYTU?

Chcete vedieť cenu vášho bytu? Chcete, aby som vám prezradil tajomstvo, ako pomáham mojim klientom predávať byty rýchlejšie a za viac peňazí?

Napríklad 3 izbový byt a dvojgarsónku v Leviciach sa nám podarilo predať za 48hodín.

Byt v Leviciach sa nám podarilo predať s cenovým navýšením 5.000EUR.

Garsónku v Nitre sa nám podarilo predať s cenovým navýšenim 5.500EUR.

Na našej spoločnej konzultácii vám pomôžem nastaviť cenu vášho bytu a dám vám aj pár rád, ako získať kupujúceho, ktorý vám bude ochotný zaplatiť najvyššiu sumu.

Hneď teraz vyplňte formulár pod týmto textom a vyžiadajte si konzultáciu v Leviciach
(alebo online cez Hangout, Skype, kdekoľvek na Slovenku),
zdarma.

Poprosím vás, aby ste mi stručne napísali do formuláru, akú nehnuteľnosť predávate, kde sa nehnuteľnosť nachádza a aký máte problém.

So spoluprácou Mareka Kusého som bol veľmi spokojný. Pomohol mi predať byt. Je to ochotný pán, poradí, pomôže, boli sme stále v telefonickom kontakte.Určite ho odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi nehnuteľnosťami.
Jozef OpoldPredaj bytu Nitra
Ja s manželom sme boli s vašimi službami spokojný. Aj keď niektoré veci dlhšie trvali ale všetko sa vyriešilo. Boli ste vždy ústretový, trpezlivý, ochotný. Viedli ste nás celým procesom predaja. Boli ste našim poradcom ako a čo najlepšie vyriešiť. Sme vám za všetko vďační a ďakujeme vám. S pozdravom r. Žieriková
Rodina ŽierikováRD - Dolná Seč
Moja voľba, keď potrebujem riešiť predaj alebo prenájom nehnuteľnosti , odporúčam p. Kusého aj známym. Je to človek, ktorý sa snaží a pracuje pre klienta.
Pavol PetríkKúpa, Prenájom bytu Levice
So spoluprácou Mareka Kusého som bol veľmi spokojný. Pomohol mi predať byt. Je to ochotný pán, poradí, pomôže, boli sme stále v telefonickom kontakte.Určite ho odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi nehnuteľnosťami.
Andrea Cisárová MiklóšováPrenájom bytu Levice
Marek, Keď som sa dozvedela že Marek je realitný maklér neváhala som a hneď som ho oslovila, sprostredkoval predaj domu, pri čom komunikácie prebiehala veľmi hladko stále ma informoval o všetkom, ako náhle už boli kupci taktiež ma informoval o každom jednom kroku postupe. Vždy bol na telefóne a na akékoľvek otázky mi odpovedal. Predaj domu prebehol veľmi rýchlo čo som bola až šokovaná, Marek vybavil všetko ohľadom papierov, .. Určite keby chceme znovu predať alebo kúpiť nehnuteľnosť tak prvý človek ktorého oslovím je Marek. Bola som s jeho prácou veľmi spokojná a odporúčam ho aj ďalej.
Veronika JuhászováPredaj rodinný dom Levice
Veľmi ochotný, milý muž. Vždy bol k dispozícii, spolupráca bola super a veľa mi pomohol aj po kúpe nehnuteľnosti. Určite odporúčam, bola som maximálne spokojná Ďakujem ešte raz, Marek
Sabina DemeterováKúpa bytu Levice
Myslím, že môžem zodpovedne vyhlásiť, že som bola veľmi spokojná so spoluprácou pána Kusého. Bol vždy ochotný poradiť, pomôcť, bol stále v telefonickom kontakte, či už pri hľadaní potenciálnych záujemcov, či potom pri riešení kúpno-predajnej zmluvy, aj pri samotnom odovzdávaní nehnuteľnosti. Určite by som ho odporučila všetkým, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi nehnuteľnosťami.
Ľubica DoričováPredaj 1 izbový byt Levice
Mareka Kusého ako realitného makléra môžem len doporučiť. Riešili sme s ním prenájom bytu a boli sme nadmieru spokojní. Jedná a koná nielen prekvapivo rýchlo, ale aj nadmieru korektne, profesionálne, flexibilne a s pochopením pre potreby klientov. Na jeho práci je vidieť, že robí to, čo ho baví. Tomu zodpovedajú aj výsledky. 🙂
Eva Mrázová ŠtutikováPrenájom 3 izbový byt Levice