Ťahák zdarma v PDF odhaľuje:

ZA KOĽKO MÔŽETE PREDAŤ
VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?

Tento byt sa nám podarilo predať za 2 dni s cenovým navýšením 1.500 EUR

Chcete podrobný návod, ako predať váš byt za 2 dni a navýšiť jeho cenu o 1500€ oproti ponúkanej sume?

Mám tu pre vás ďalší ukážkový príklad toho, ako vytvoriť neodňateľnú ponuku a vyťažiť s predaja vašej nehnuteľnosti maximum.

Tento predaj bytu sa odohral na prelome augusta a septembra, kedy sa ešte všetci potulovali po dovolenkách a my sme už pripravovali ponuku na 1 izbový byt v Leviciach.

Čo sme urobili a ako prebiehal celý predaj nehnuteľnosti, vám podrobne opíšem v tomto článku.

Je to úplná bomba, tak sa pohodlne usaďte, aby ste z tohto návodu vedeli využiť maximum. 🙂

V jeden krásny pondelok mi prišiel email:

„Zdravím Marek, chcela by som predať 1-izbový prerobený byt v Leviciach. Viem o Vás už dlhšie, nakoľko na internete máte dobrú reklamu, ale odporučil mi Vás jeden známy, ktorý riešil prenájom bytu cez Vás. Mohli by sme sa stretnúť?“

Samozrejme, že na stretnutie som prikývol.

Je to dôležitá súčasť každého môjho predaja. Na stretnutí sa lepšie spoznám s predávajúcim a vypočujem si jeho predstavu o predaji nehnuteľnosti. Presne zistím ako by chcel, aby sa predaj jeho nehnuteľnosti uberal.

Vždy sa snažím predávajúcim povedať, ako by mal vyzerať kvalitný predaj nehnuteľnosti, čo všetko vyžadujem a čo zahrňuje moja práca.

Zhodli sme sa, že predaj celej nehnuteľnosti bude na mne a s bytom si „môžem robiť, čo chcem.“

S bytom si môžem robiť, čo chcem

Čo tým vlastne myslím?

To znamená, že s majiteľkou sme podpísali zmluvu, kde boli definované podmienky predaja, čo musí splniť majiteľka a čo musím splniť ja.

A tak som s bytom začal robiť, čo som chcel.

1. Cena nehnuteľnosti

Najprv som si s majiteľkou dohodol cenu, za ktorú budeme ponúkať nehnuteľnosť. Cena, ktorú požadovala pani majiteľka sa mi zdala premrštená, ale povedala, že trvá na svojom.

Povedal som si super, ďalšia výzva predo mnou. Musíme nehnuteľnosť pripraviť na 110%, aby sme dokázali vytvoriť neodolateľnú ponuku. Dôležitým cieľom bolo, aby sa celé Levice a okolie dozvedelo o tejto nehnuteľnosti.

2. Príprava nehnuteľnosti

V dnešnej dobe sa stretávame stále s rýchlo varenými nehnuteľnosťami, ktoré sa čo najrýchlejšie pridajú na internet a čaká sa kedy motyka vystrelí a niekto sa ozve.

My to tak nerobíme sa snažíme sa nehnuteľnosti pripraviť na 110%, aby si kupujúci vedel pozrieť nehnuteľnosť v najlepšom svetle.

Prvé, čo vždy urobíme je, že nehnuteľnosť poriadne upraceme. Kupujúci sa predsa chodia pozerať na byt a nie na neporiadok. Hovoríte si, že je to samozrejmosť, že keď sa ide predávať nehnuteľnosť predávajúci poupratujú? Otvorte si teraz niektorý inzertný portál a presvedčte sa sami.

Ďalej nasledujte naaranžovanie nehnuteľnosti a vytvorenie príjemnej atmosféry, aby sa kupujúci už pri pohľade na fotky na internete tešili a hnali sa na obhliadku.

Ako naaranžovať nehnuteľnosť sa dozviete v článku: 7  EFEKTÍVNYCH A LACNÝCH  TIPOV AKO  PRIPRAVIŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ NA PREDAJ TAK, ABY OKAMŽITE ZVÝŠILA SVOJU PREDAJNÚ CENU

3. Fotenie nehnuteľnosti

Objednávali ste si niekedy rodinnú dovolenku alebo nejaký krásny pobyt s partnerom?

Nepochybujem, že áno.

A teraz si zaspomínajte, či ste videli na týchto ponukách nekvalitné tmavé fotografie alebo odfotený neporiadok v kúpeľni. Určite ste nič také nevideli.

A presne toto sme urobili aj pri ponúkaní tohto bytu. Profesionálne sme nafotili naaranžovaný byt, ktorý vyvolával v kupujúcich doslova eufóriu, lebo po zverejnení inzerátu telefón so záujemcami neprestal zvoniť.

Hneď deň po zverejnení bolo naplánovaných 5 obhliadok.

4. Popis nehnuteľnosti

Text nehnuteľnosti musí vyvolať emóciu, ktorú si kupujúci zapamätá. Len si predstavte, že pri prezeraní si niekoľko desiatok ponúk na kúpu bytu bude vždy myslieť na ten váš, lebo ste urobili neodolateľnú ponuku, ktorú si zapamätal. Treba mať na pamäti, že kupujúci sa rozhoduje na základe emócií.

Ak chcete vidieť celý inzerát aj popis tejto nehnuteľnosti, tu si spomínaný 1 izbový byt môžete pozrieť v celej jeho kráse. ˃˃˃

5. Inzerovanie nehnuteľnosti

Inzerát sme uverejňovali na všetkých najnavštevovanejších inzertných portáloch, ktoré sú v dnešnej dobe úplnou samozrejmosťou. Ďalšia platená inzercia prebiehala na sociálnych sieťach.

Tento 1 izbový byt sme spropagovali, tak vynikajúco, že sa o ňom hovorilo dokonca aj v kostole. Čo sme boli doslova šokovaní. 🙂

Tu si môžete pozrieť, ako vyzeral inzerát na facebooku:

A takto pripravenú nehnuteľnosť som poslal na email pani majiteľke na odsúhlasenie.

Čo na to povedala pani majiteľka?

Aký bol celkový výsledok predaja tohto 1 izbové bytu v Leviciach?

Aby vám bolo úplne jasné, čo sme urobili, zhrniem to.

  1. Urobili sme prieskum trhu a nacenili nehnuteľnosť podľa požiadaviek predávajúcej.
  2. Byt sme pripravili na predaj a fotenie za pomoci HOMESTAGINGU.
  3. Profesionálne sme byt nafotili.
  4. Pripravil sme text, ktorý vyvolal pozitívne emócie.
  5. 1 izbový byt sme spropagovali tak, že o tejto nehnuteľnosti vedeli celé Levice a okolie.

A táto premyslená stratégia predaja tohto 1 izbového bytu nám priniesla takýto výsledok.

Na 1 izbový byt v Leviciach sa nám podarilo za 2 dni nájsť 2 kupujúcich s hotovosťou a 1 na hypotekárny úver. Predajnú cenu sme navýšili o 1.500EUR oproti pôvodnej cene. Reklamnou kampaňou sme celkovo za 2 dni oslovili vyše 3783 ľudí.

A čo na takýto výsledok hovorí majiteľka bytu?

Chcete vedieť, akú stratégiu sme použili pri predaji tohto rodinného domu?

Čo by ste povedali na to, keby som vám prezradil úplne všetko o tejto stratégii, ktorú pri predaji bytov používam? Áno, použili sme ju aj pri predaji tohto bytu.

Ak uvažujete, že budete svoju nehnuteľnosť predávať, tak vám to pomôže nasmerovať váš predaj tou správnou cestou. Alebo ste už svoj predaj odštartovali a nedosahujte očakávané výsledky?

Mám tu pre vás skvelú správu a riešenie!!!

Pod týmto textom si môžete vyžiadať váš PODROBNÝ PLÁN PREDAJA, ktorý vám odhalí, ako svoju nehnuteľnosť predáte rýchlo a za najvyššiu možnú cenu. BEZ ZÁVÄZKOV, BEZ ŠVINDĽOV A ZDARMA – nie je v tom žiadny háčik. 🙂 Alebo mi jednoducho napíšte na marekkusy@mojrealitak.sk a ja vám pomôžem pripraviť tú najlepšiu stratégiu na predaj vašej nehnuteľnosti.

Áno, chcem plán ZDARMA ˃ ˃ ˃ ˃

A nezabudnite.

Niekto u vás v rodine, váš priateľ alebo dobrý známy predáva nehnuteľnosť a chcete mu pomôcť? Pošlite mu tento článok, aby si nehnuteľnosť vedel predať za krátky čas a za najvyššiu možnú sumu. Určite to ocení.

S pozdravom
Marek Kusý – Realitný maklér

Vedeli ste, že:

Správny realitný maklér vám môže zarobiť EXTRA 20 000 EUR alebo PREDAŤ VÁŠ BYT DO 24h?