Ťahák zdarma v PDF odhaľuje:

ZA KOĽKO MÔŽETE PREDAŤ
VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?

Ako sme predali tento 3 izbový byt do 24hodín?

Možno si práve hovoríte, ako je možné predať byt za 24 hodín a nájsť kupujúceho s hotovosťou? 

Ja vám toto tajomstvo v tomto článku prezradím 🙂

Ozvala sa mi jedna staršia pani s tým, že potrebuje čo najrýchlejšie predať svoj byt, pretože sa sťahuje za dcérou do Chorvátska.

Dohodli sme si stretnutie a pri našom rozhovore mi pani majiteľka povedala, že jej dcéra býva hneď pri mori. Povedal som si, to je paráda ráno sa zobúdzať s výhľadom na more.

Na jednej strane sa pani veľmi tešila, že bude bývať pri mori aj so svojou dcérou, no na druhej strane mala obavu z toho, že sa musí sťahovať, ale hlavne aj z toho, či vôbec dokáže byt predať dostatočne rýchlo a za cenu, ktorú potrebuje.

Jej zámer bol tu predať byt a za tú cenu kúpiť vlastný byt v Chorvátsku. Keď som však pani ukázal, za aké ceny sa v Chorvátsku predávajú nehnuteľnosti, predajnú cenu bytu v Leviciach sme nemohli nastavovať podľa toho koľko stojí byt v Chorvátsku.

Museli sme sa prispôsobiť trhu v Leviciach. Ja som povedal majiteľke, že cenu nastavíme, tak aby nebola nízka, ale ani príliš prestrelená, lebo by sme sa mohli dostať do vážnych problémov.

Čo sme urobili, aby sme dosiahli fantastický výsledok?

1.Zanalyzovali sme vtedajšiu situáciu na trhu s trojizbovými bytmi. Keďže to bol 3 izbový byt v pôvodnom stave, porovnali sme si, ako sa predávajú byty momentálne a ako sa pohybovali v minulosti.

2.Nastavili sme stratégiu celého predaja bytu. Stanovili sme správnu cenu bytu, vymysleli sme, ako sa odlíšime od konkurenčných bytov a ako prilákame toho správneho kupujúceho.

3.Ľudia túžia po pekných veciach, a preto sme byt spravili neodolateľným a vyzdvihli sme jeho hlavné výhody home stagingom. Bol to pôvodný stav, ale pozrite sa ako to vyzeralo pred úpravou, tu je príklad kuchyne.

4.Bez dobrých fotiek to NEŠLO, a preto sme urobili profesionálne fotografie.

5.Napísali sme text, ktorý zaujal toho správneho kupujúceho a aby záujemca videl výhody bytu.
6.Nakoniec sme byt začali propagovať, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac kupujúcich. Za jeden deň sa nám podarilo osloviť 2 180 ľudí

Takto vyzeral náš inzerát na facebooku:

Splnili sme očakávanie majiteľky?

Tušíte dobre. Podarilo sa nám všetko v rekordnom čase, až majiteľka bola sama príjemne prekvapená.

Hlavným cieľom predaja bolo, aby sa byt predal rýchlo, ale aby sa zase nepredal za lacno.

Aj toto sa nám podarilo splniť. 🙂

V dnešnej dobe sa všetci bojíme o svoje peniaze, a čo sa týka nehnuteľností, je to majetok, ktorý má pre nás vždy najvyššiu hodnotu. Niet divu, že majiteľka mala strach, aby ju niekto neoklamal, pretože ak predávate nehnuteľnosť sám a nevyznáte sa v tom veľmi dobre, môže sa vám to veľmi ľahko stať.

Pani sa však vôbec nemusela báť, že by ju kupujúci chcel „opiť rožkom“ alebo, že bude na ňu tlačiť, aby znížila cenu bytu, pretože pri každej obhliadke som bol ja prítomný. 

Aj to bol dôvod, prečo sa predávajúca rozhodla zveriť predaj jej bytu do rúk odborníka. A navyše, čo bolo úplne najlepšie, že zatiaľ, čo som sa ja staral o realizáciu predaja, majiteľka sa mohla aj naďalej nerušene venovať svojim každodenným povinnostiam a pri predaji nemusela pohnúť ani prstom.

O prípravu nehnuteľnosti na predaj, obhliadky, komunikáciu so záujemcami, úradmi, katastrom, právnikom… bolo postarané.

Vždy ma veľmi poteší, keď splníme očakávania našich klientov a niekedy im pri tom pomôžeme aj vyriešiť ich životnú situáciu. Tak isto aj kupujúci dostal presne to, čo potreboval, tak predávajúca dostala to, po čom túžila.

Pravidelne sa nám darí dosahovať podobné výsledky. Vysvetlenie je jednoduché. Veľmi nám záleží na príprave nehnuteľností, predtým ako sa nehnuteľnosť bude inzerovať. Lebo vieme, že príprava pred predajom, ale aj pred penájmom je 70% úspechu. A my sa na každý obchod vždy poctivo pripravujeme.

Kvalitná prezentácia sa potom odzrkadľuje aj na samotných výsledkoch predávaných a prenajímaných nehnuteľností. Marketing ako taký je pre celú nehnuteľnosť veľmi dôležitý a stále pracujeme na jeho zlepšovaní.

Odmenou pre mňa je potom takáto pozitívna referencia od ľudí, ktorých si nesmierne vážim a som im vďačný, že mi dali šancu: 

Predávajúca:

Kupujúci:

Chceli by ste, aby som pomohol aj vám s predajom vašej nehnuteľnosti?

SOM REALITNÝ MAKLÉR PRE LEVICE a volám sa MAREK KUSÝ. Pomáham majiteľom PREDÁVAŤ NEHNUTEĽNOSTI, aby svoju nehnuteľnosť predali za VIAC PEŇAZÍ a RÝCHLEJŠIE, ako by to dokázali samy bez REALITNÉHO MAKLÉRA.

Kladiete si otázku, či aj vám viem pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Ja neviem, sám nepoznám odpoveď. Možno áno, možno nie…

Ako to zistíme?

JEDNODUCHO! Zavolajte mi na tel. číslo 0915 055 571 a dohodnime si nezáväzné stretnutie, kde sa iba porozprávame a uvidíme.

Ak neradi voláte tak mi pokojne napíšte na marekkusy@mojrealitak.sk alebo ma kontaktujte iným spôsobom a dohodnite si stretnutie.

Vy mi poviete, kde je problém a ja Vám poviem, ako pracujem a spoločne nájdeme riešenie.

Čo vy nato?

Možno, pri vzájomných sympatiách a ak budem veriť, že vám viem pomôcť, sa dohodneme na vzájomnej spolupráci.

Ďakujem vám veľmi pekne, že ste sa dočítali až sem. Prajem vám krásny deň.

S pozdravom
Marek Kusý

Vedeli ste, že:

Správny realitný maklér vám môže zarobiť EXTRA 20 000 EUR alebo PREDAŤ VÁŠ BYT DO 24h?