Tento byt sa nám podarilo predať za 48 hodín s cenovým navýšením 5.000 EUR

Tento byt sme predali za 48 hodín a s cenovým navýšením 5.000€! Ako sme tento byt dokázali predať za 48 hodín?

Na základe nášho veľmi blízkeho vzťahu ma oslovili majitelia bytu v Leviciach, že chcú predať svoj byt.

Dôvod predaja bol taký, že si kúpili nový väčší byt.

Veľkou výhodou tohto bytu bolo, to že zatiaľ nebol nikde inzerovaný, nemala ho žiadna iná realitná kancelária a nebol ešte ponúkaný ani samotnými majiteľmi.

Čo nám dávalo veľmi dobré základy, aby sa byt predal rýchlo a za dobrú cenu.

V tomto článku Vám krok po kroku popíšem, čo sme urobili a čo nám pomohlo k tomu, aby sme tento byt predali za 48 hodín a s navýšením ceny o 5.000€

Tak sa poďme spoločne na to pozrieť! Pevne verím, že vám to pomôže pri predaji vašej nehnuteľnosti.

Čo sme urobili, aby sa byt predával tým správnym spôsobom?

1.Najskôr sme si spolu sadli a porozprávali sme sa, akým smerom by sa predaj nehnuteľnosti mal uberať a čo majitelia očakávajú od predaja.

2. Potom prišla na rad cena, za ktorú sa mal byt predávať. Urobili sme si prieskum trhu, aké nehnuteľnosti sa v tom čase predávali a nastavili najvyššiu možnú cenu. Majitelia boli veľmi skeptickí, pretože si mysleli, že nastavená cena je príliš vysoká.

Ale poslúchli ma. Keby neposlúchli svoju nehnuteľnosť by predali o 5.000€ pod cenu. Dobre počujete o 5.000€.

3. Tiež sme ukázali kupujúcim, že byt je pripravený na ich nasťahovanie, pretože sa predával aj spolu so zariadením.

A to je bonus, hlavne pre mladých ľudí, ktorí už nemusia do bytu vôbec nič kupovať.

4. V neposlednom rade prišla samotná príprava nehnuteľnosti. V takomto poradí  homestaging , fotografovanie a napísanie textu vyvolávajúci emóciu.

Proste sme pomocou metódy SPRÁVNY PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI
pripravili byt na predaj ˃ ˃ ˃

Takto vyzeral náš inzerát. Rozoberieme si ho od popisu až po fotky. 🙂

Takto vyzeral popis:

Hľadáte si bývanie pre seba? Nebaví vás stále si hľadať podnájom?

Mám pre vás niečo veľmi zaujímavé. Veď posúďte sami 🙂

ZAVOLAJTE NA ČÍSLO 0915 055 571 A DOHODNITE SI OBHLIADKU. VERÍM, ŽE NEBUDETE ĽUTOVAŤ. AK RADŠEJ PÍŠETE, TAK MI POŠLITE MAIL NA MAREKKUSY@MOJREALITAK.SK, ALEBO SMS NA HORE UVEDENÉ ČÍSLO.

Prečo môže byť tento byt správnou voľbou práve pre vás? 

Medzi jeho veľké prednosti patrí dispozícia, ktorá je veľmi obľúbená. Ak ste mladý pár, ktorý hľadá svoj prvý „štartovací“ byt, určite oceníte, že spálňa je oddelená od obývačky a v nepriechodnej izbe budete mať absolútne súkromie.

Možno sa vám niekedy v minulosti stala nepríjemnosť, že v bytovom dome bol nefunkčný výťah. Vtedy sú obyvatelia bytového domu nútení chodiť po schodoch, ale vás to v tomto prípade nebude musieť trápiť 🙂 Byt sa nachádza na 2.poschodí, takže sa hravo dostanete domov. Určite to oceníte aj pri sťahovaní 🙂

Samotný BYT bol kompletne zrekonštruovaný pred 10-timi rokmi. Táto rekonštrukcia zahŕňala výmenu plastových okien v oboch izbách toto oceníte hlavne v zime, kde nebudete musieť extra kúriť a aj tak budete mať príjemné teplo v byte. :-

V celom byte sú stierky a určite vás poteší aj výmena umakartového jadra za murované. Tak isto boli vymenené elektrické rozvody, vodovodné rozvody a odpady. Nepochybujem o tom, že vo vašom novom bývaní budete chcieť podčiarknuť vlastný rukopis a štýl. Aj z toho dôvodu si môžete BYT zdomácniť presne podľa seba, všetko budete mať vo vlastných rukách.

Ak vás ďalej zaujíma, čo bolo v byte menené, tak sú to plávajúce podlahy a renováciou prešla aj chodba. Čo ja osobne považujem za veľký benefit tohto bytu je, že tu bývala veľmi slušná rodina, ktorá sa o byt poctivo starala.

Musím vás však upozorniť na jednu vec. Ak radi varíte na elektrickom sporáku tak vás určite poteším, pretože v tomto byte sa nenachádza plyn.

Medzi jeho najväčšie výhody patrí bezpochyby výhľad, ktorý vám bude prinášať radosť vždy, keď sa pozriete von oknom. 🙂

Čo nájdete v blízkosti bytu?

Ak si budete potrebovať kúpiť základné potraviny, tak 3 minúty pešo máte potraviny, ale ak chcete urobiť väčší nákup, cesta do Billy alebo Coop Jednoty vám zaberie tak 10 minút peši. Ak rozmýšľate, ako ďaleko je najbližšia škôlka, tak tú máte cez cestu. Základné školy majú tiež skvelú dostupnosť, lebo sa k nim dostanete za 10 minút pešo.

Mimochodom v okolí bytového domu sú vybudované aj pekné detské ihriská, čo určite oceníte či už dieťa máte alebo ho ešte len budete mať.

Čo na to všetko hovoríte? Oplatí sa vidieť tento byt?

AK ÁNO, TAK MI ZAVOLAJTE NA ČÍSLO 0915 055 571 A DOHODNITE SI OBHLIADKU. VERÍM, ŽE NEBUDETE ĽUTOVAŤ. AK RADŠEJ PÍŠETE, TAK MI POŠLITE MAIL NA MAREKKUSY@MOJREALITAK.SK, ALEBO SMS NA HORE UVEDENÉ ČÍSLO.

Byt sa nachádza na Rybníkoch 5, kde sú len pár metrov vzdialené krásne rybníky. Mne osobne sa veľmi páči, že okolo bytového domu nie je žiadna hlavná cesta a byt je otočený do prírody, kde zvuk auta nikdy počuť nebudete.

Určite vás zaujíma cena tohto krásneho a útulného bytu.

Jeho cena je
45.000 €, za ktorú získate priestor v podobe 45,54 m2, v panelovom bytovom dome, v lokalite ktorá je obklopená zeleňou, a tiež s možnosťou upraviť si toto bývanie podľa svojho vkusu 🙂

Chcete si dohodnúť obhliadku alebo máte akékoľvek otázky?

AK ÁNO, TAK MI ZAVOLAJTE NA ČÍSLO 0915 055 571 A DOHODNITE SI OBHLIADKU. VERÍM, ŽE NEBUDETE ĽUTOVAŤ. AK RADŠEJ PÍŠETE, TAK MI POŠLITE MAIL NA MAREKKUSY@MOJREALITAK.SK, ALEBO SMS NA HORE UVEDENÉ ČÍSLO.

S pozdravom
Marek Kusý

A už len fotky dotvárajú celkový dojem.

A aký výsledok nám to prinieslo?

Celkovo za pomoci najnavštevovanejších inzertných portálov  a aj facebooku nás za 48 hodín kontaktovali 3 kupujúci, ktorí o byt prejavili vážny záujem.  Medzi nimi bola jedna mladá slečna, ktorá sa do tohto bytu hneď zaľúbila ho aj kúpila.

Správnou cielenou reklamou na facebooku a „topovaním“ na najnavštevovanejších inzertných portáloch sme oslovili 1438 ľudí.

Aby som pripomenul, tak byt nebol nikdy ponúkaný, ani ho nemala žiadna iná realitná kancelária a presne pre toto, bol pre ľudí  byt vzácny a exkluzívny a tak rýchlo sa predal!

Nemala ho každá realitná kancelária, ktorá by ho ponúkala formou odfotím a hodím na bazoš, veď uvidíme kto sa ozve.

Určite poznáte ten pocit, keď si kúpite niečo, čo je exkluzívne alebo čo nikto iný nevedel zadovážiť. A presne takýto pocit sme vytvorili aj pri tejto nehnuteľnosti.

Ľudia nechcú nehnuteľnosti, ktoré sa nachádzajú dlhé mesiace na internete a sú „okukané“.

Ale chcú výnimočnú a vzácnu nehnuteľnosť.

Tak čo hovoríte, znie to dobre?

Chceli by ste, aby som pomohol aj vám s predajom vašej nehnuteľnosti?

SOM REALITNÝ MAKLÉR PRE LEVICE a volám sa MAREK KUSÝ. Pomáham majiteľom PREDÁVAŤ NEHNUTEĽNOSTI, aby svoju nehnuteľnosť predali za VIAC PEŇAZÍ a RÝCHLEJŠIE, ako by to dokázali samy bez REALITNÉHO MAKLÉRA.

Pri predaji nehnuteľnosti preferujem 3 správne kroky. Pomocou týchto 3 správnych krokov som dokázal predať 2 nehnuteľnosti za 48 hodín.

Chcem priniesť mojim klientom službu, na ktorú nie sú zvyknutý a predám ich nehnuteľnosti rýchlejšie a za viac peňazí ako by to dokázali samy.

Pevne verím, že mojim klientom poskytujem tú správnu službu, ktorú si  nedokáž urobiť oni sami…

Kladiete si otázku, či aj vám viem pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti?

Momentálne vám na túto otázku neviem odpovedať. Možno áno, možno nie.

Ako to zistíme?

Jednoducho! Hneď teraz si dohodnime nezáväzné stretnutie, kde vám poradím, čo robiť! 🙂

Zavolajte mi na telefónne číslo 0915 055 571 alebo mi napíšte na email marekkusy@mojrealitak.sk . Ešte by som tu mal jednu možnosť, a to vyplniť tento formulár ˃˃˃ TU

Na stretnutí si vás vypočujem, poviete mi akú máte predstavu a ako by ste chceli svoju nehnuteľnosť prenajať a ja vám poviem čo robiť, aby ste svoju nehnuteľnosť prenajali správne! Tak, ako to robím s každým pri každom stretnutí.

Ak sa na stretnutí rozhodnete, že s prenájmom svojej nehnuteľnosti budete chcieť pomôcť, pokojne sa môžeme dohodnúť na vzájomnej spolupráci.

Ďakujem veľmi pekne, že ste to celé dočitali a pevne verím, že vám tento článok pomohol.

Prajem pekný deň.

Marek Kusý – Realitný maklér pre Levice
0915 055 571
marekkusy@mojrealitak.sk

E-book zdarma odhaľuje:

"6 najčastejších chýb, ktoré by ste v žiadnom prípade nemali robiť pri predaji nehnuteľnosti"

  • E-book: 6 najčastejšich chýb, pri predaji nehnuteľnosti